Stowarzyszenie Europa i My zaprasza mieszkańców powiatu grodziskiego, przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, klubów i fundacji), grup nieformalnych, samorządów oraz biznesu do udziału w spotkaniu pt. „Podwieczorek obywatelski” w dniu 10 października w grodziskiej Mediatece o godz. 17:00.

Będzie to kolejne spotkanie, w trakcje którego lokalni liderzy będą mięli okazję się poznać i porozmawiać o tym co w codziennej działalności społecznej sprawia im najwięcej satysfakcji, a z czym mają problemy.

– Podczas Podwieczorku każdy będzie mógł pochwalić się swoimi sukcesami. Jednocześnie pokazać jak działa, jak współpracuje z innymi i w jaki sposób to wspólne działanie przynosi planowane rezultaty – zaprasza Ewa Owczarek, organizatorka spotkania.  Spotkanie będzie także okazją, aby osoby, które chcą działać wolontarystycznie nawiązały kontakty z organizacjami poszukującymi społeczników.

Gościem spotkania będzie Jakub Kamiński, animator, prezes Żyrardowskiej Federacji Organizacji Społecznych „Działaj.My”., krtóry podzieli się swoimi doświadczeniami dot. współpracy oraz świeżo budowanej koalicji.

Organizatorzy spotkania mają nadzieję, że wymiana informacji pomoże w działaniach lokalnych organizacji pozarządowych. Wspólne spotkanie i rozmowa pozwolą w nawiązaniu współpracy i pojawią się pomysły na partnerskie działania. .

Spotkanie przy kawie, ciastkach i owocach, w nieformalnej atmosferze potrwa ok. 2h. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres: owczarek@europaimy.org

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *