Zapraszamy na spotkanie dot. współpracy lokalnych organizacji pozarządowych powiatu grodziskiego.

W powiecie grodziskim jest zarejestrowanych ponad 210 organizacji. Mimo, że duża część z nich działa z mniejszą lub większą aktywnością, brakuje działań wspólnych. Nie wiele jest inicjatyw partnerskich, brakuje wspólnych projektów, mówienia jednym głosem. Liderzy nie znają się wzajemnie. Jako organizacja od lat wspierająca inicjatywy lokalne, NGO oraz obywatelskie grupy nieformalne, raz jeszcze chcemy spróbować zachęcić Państwa do współdziałania. Pierwsza próba miała miejsce 8 lat temu, kiedy finałem naszych działań był list intencyjny podpisany przez 22 stowarzyszenia i fundacje. Niestety zabrakło determinacji, środków i zewnętrznych okoliczności dla realizacji strategii, którą wtedy wypracowaliśmy i przyjęliśmy. Może teraz mniejszymi krokami zaczniemy zmierzać w kierunku współpracy.

Serdecznie zapraszamy na niezobowiązujące i nieformalne spotkanie, którego tematem będzie próba reaktywacji lokalnej koalicji na rzecz wzmocnienia NGO. Chcemy porozmawiać o możliwościach współpracy, potencjale który mamy, możliwościach, ale też potrzebach, problemach, pomysłach i możliwych rozwiązaniach.
Piątek, 29 czerwca 2018 roku, godz. 17:00 Pawilon Kultury przy ul. Westfala.

Prosimy o potwierdzenie udziału na adres stowarzyszenie(at)europaimy.org

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „SPOŁECZlink – Grodziskie Centrum Obywatelskie” dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *