Zapraszamy na szkolenie dotyczące wprowadzonego niedawno prawa ochrony danych osobowych. Wielu z nas zastanawia się co tak naprawdę zmieniło się dla organizacji po wprowadzeniu RODO?

spolecznik rodo2

Czy nowe przepisy regulujące ochronę danych osobowych  nas dotyczą? Czy musimy informować ludzi o tym co dzieje się z ich danymi osobowymi? Czy działamy zgodnie z prawem? Czy istnieje realna groźba kar finansowych za nieprzestrzeganie tych praw.

Na te i inne pytania odpowie nasz ekspert. Ewa Rybus-Tołłoczko jest administratywista, szkoli przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz urzędów z pozyskiwania środków, ochrony danych osobowych i zmian w prawie. Od 7 lat pracuje w sektorze pozarządowym, gdzie zarządza własną organizacją. Jest związana z Chorągwią Stołeczną Związku Harcerstwa Polskiego i Fundacją KSK. Pozyskuje środki na działalność organizacji pozarządowych. Jest inspektorem Ochrony Danych w organizacjach i firmach.

Szkolenie jest elementem programu SPOŁECZlink  w trakcje którego  zorganizujemy cykl spotkań i warsztatów na ważne dla organizacji  pozarządowych tematy.

Zapraszamy na pierwsze z nich,  które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 25 czerwca o godz. 16 w Centrum Informacji Turystycznej -Poczekalnia PKP w Grodzisku Mazowieckim

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 24 czerwca na adres  owczarek@europaimy.org

Szkolenie jest bezpłatne

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *